АНОНС МК: Taste of Fermentation. Страви та коктейлі.

Майстер-клас

 

4-5 червня у кулінарній студії Gastro Hub відбудеться майстер-клас Taste of Fermentation. Страви та коктейлі.

Спікери:

 Руслан Свинаренко, керуючий та бренд шеф ресторанів Road Star та Old Bridge, Дніпро.

 Віктор Майданов, шеф-кухар «Смєна бар», виконавчий шеф ресторанів Alfama, Sunny, Loco bar, Sticky Mango, Katso Wine, Дніпро.

 Юрій Добровольський, бар-менеджер та співвласник «Смєна бар», Дніпро і «Наново бар», Київ.

☝️Протягом двох днів ви опрацюєте нові рецепти і техніки роботи з м’ясом, рибою, морепродуктами, овочами і сирами з додаванням ферментованних продуктів до кожної окремої страви, десертів і коктейлів.

І в цьому вам допоможуть професіонали:

 Віктор Майданов розкаже і продемонструє вже заферментовані продукти, серед яких: аґрус, коріандр, томати, білий гриб, лимон, лайм, апельсин, зелений перець горошком, румбамбар, черемша, полуниця, смородина, редис, коріння петрушки. А на практиці ви зможете заферментувати аспарагус, зробити шоколадну цукерку з ферментованими грибами і томатною водою і вершкове масло з ферментованими цитрусами і взяти його з собою.

 Разом з Русланом Свинаренко ви приготуєте 9 страв, в кожну з яких будуть додані ферментовані інгредієнти. Розберете процеси ферментації і маринування, страви де вони поєднуються і доповнюють один одного.

 Юрій Добровольський відкриє кухарям світ коктейлів в поєднанні з їжею, а барменам – страви з лактоферментацію в поєднанні з коктейлями, з додаванням ферментованих інгредієнтів. Ви дізнаєтися про види ферментації в напоях і як її використовувати. Привідкриєте завісу історії ферментації в напоях України.

А ще на вас чекає дегустація страв і коктейлів, які ідеально поєднуються. Таких поєднань ви точно не бачили і не куштували!

Програма на сайті www.tasteof.com.ua

 Замовити білет

 urabin@gmail.com

☎️0507604117, Юлія Рабін