Майстер-клас "Стейків" з Олексієм Повторейко.

ГУРУ ШОТЛАНДСЬКОЇ КУХНІ РОЗКРИВАЄ СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО СТЕЙКА!

Олексій Повторейко - віце-президент Асоціації шеф-кухарів України та бренд-шеф Шотландського будинку-ресторану WHISKY CORNER - запрошує на сімейний майстер-клас з приготування стейків.
Олексій стажувався в Англії, Франції, Іспанії та Німеччини. З командою шеф-експертів представляв Україну в Королівському клубі Брюсселя, обслуговував членів делегації ООН в Женеві при представництві України. І, звичайно, він - гуру шотландської кухні, в якій так багато смачних страв із м'яса! Головна стейкова порода - Абердін-Ангус - була виведена саме в Шотландії.


Майстер-клас адресований кухарям-любителям, а також професіоналам, які бажають підвищити свою кваліфікацію. Будемо готувати і дегустувати улюблену класику - рибай, клаб-стейк, ти-боун і портерхаус. Як правильно вибрати м'ясо, визначити по прожилкам, чи підходить воно для бажаного результату, підготувати стейк до прожарювання, точно відміряти оптимальну кількість спецій і час приготування - ось лише деякі секрети, які Олексій розкриє на майстер-класі. Озброївшись цими знаннями, ви зможете дивувати своїх близьких, готуючи вдома такі ж смачні стейки, як в кращих ресторанах!
Пізнавальний кулінарний майстер-клас «з вогником» - модний варіант дозвілля, відмінний привід відпочити з сім'єю або від сім'ї.
Чекаємо Вас!

Організатори заходу: Олексій Повторейко і GastroHub

Дата проведення: 24.11.2019

Час проведення: 11: 00-13: 00

Вартість:

- 1600 грн. для двох

- 1000 грн. для одного

Телефон для реєстрації: (050) 480 38 04