Форум "Справа в рибі".

10 та 11 жовтня в GastroHub відбувся довгоочікуванний український рибний форум для шефів та кухарів «Справа в рибі». Організували його освітній центр Fontegro.

10 спікерів протягом двох днів навчали близько 80-ти кухарів професійно готувати та розбиратися у рибі і морепродуктах.

Володимир Ярославський (співзасновник та головний шеф-кухар «Lucky Restaurant Vinoteque») - розповів про особливості роботи з дикою рибою: мінтай і горбуша. На прикладі 4-ох страв показав, що зробити трендові страви з такої непопулярної риби цілком можливо.

Сергій Зеленохат (шеф-кухар «Big Mama» і «One Dollar Bar») – розказав про метод «presalting», завдяки якому можна значно поліпшити смак і текстуру риби. А також заглибився у техніки роботи з сіллю: пастрамі з солі, як правильно обрати та, що таке «brining» скумбрії.

Юрій Приємський (шеф-кухар «Spicy noSpicy» і «Одесса») – показував тонкощі роботи з сирою рибою: поке, крудо, севіче, сашимі і карпаччо.

Олександр Сабіров (кандидат технічних наук по спеціальності «Технологія продуктів харчування») – пройшовся по теоретичній частині. Разом з учасниками вони детально розібралися у складі риби та зрозуміли, як здобути максимальну професійну вигоду з цього продукту.

Юрій Діденко (шеф-кухар Готелю 4* Park Hotel) – продемонстрував різноманітні модерністські техніки приготування риби та поділився безцінним досвідом з його закордонних стажувань.

Денис Комаренко – сфокусувався на темі лобстера. Він розповів де придбати найкращий, якими стравами здивувати гостей і при цьому утримати прийнятну собівартість.

Анатолій Применко (CEO компанії «Profitex») – розказав про основні принципи шокової заморозки і правильний дефрост риби.

Ігор Крамаренко (шеф-кухар в «Citronelle») – поділився унікальними рецептами азіатських соусів до риби, які допоможуть урізноманітнити будь-яку страву.

Дмитро Кривошап (шеф-кухар в «Ikigai») – здивував учасників сучасними японськими техніками підсилення смаку страв з дегидррванною рибою.

Влад Таніславскій (бренд-шеф ресторанної мережі «Сыто-Пьяно») – показав, як працювати з тріскою без відходів. А також розібрав техніки гарячого копчення копчення палтуса в ресторані.

Шеф-кухарі продемонстрували свої знання на прикладі власних авторських страв. Тож за ці два дні учасники наситилися корисною інформацією та продегустували більше 16-ти унікальний варіацій приготування різноманітної риби та морепродуктів! Було смачно і тепер залишається чекати наступного форуму!